Věděli jste, že můžete vycestovat do 25 zemí?

Co takhle strávit léto u Středozemního moře? Nebo zimu v kouzelných severních zemích? Během studia můžete vycestovat až do 25 zemí. PEF spolupracuje s 80 zahraničními univerzitami, kde lze studovat váš zvolený obor. Tuto příležitost však využije jen velmi malá část studentů. Zahraniční programy přitom umožňují nejen poznat nové země, ale také rozšířit si své vědomosti a získat cenné zkušenosti, které v profesním životě ocení každý. Nenechte si proplout tuto příležitost mezi prsty.

Možnost studovat v zahraničí je nedocenitelná. Poznáte díky ní nejen mnoho nových přátel, naučíte se mnoho nových věcí, zdokonalíte cizí jazyk, ale také se velmi dobře vyjímá ve vašem CV. Může vás to zvýhodnit u přijímacího pohovoru a vy tak můžete získat svou vysněnou práci.

A jaká jsou kritéria pro účast? Hlavní je vybrat si zahraniční univerzitu, podat si přihlášku, mít odstudovaný první rok bakalářského studia, napsat motivační dopis a strukturovaný životopis v příslušném jazyce. Poté splnit test z cizího jazyka, a když všechno dobře dopadne, tak si můžete začít plánovat svůj pobyt. Sice vás čeká někdy zdlouhavá administrativa, ale tou se nenechte odradit.

Už vás to pořádně navnadilo a chcete balit kufry? Navštivte internetové stránky programu Erasmus a zapojte se také.

Kampaň Věděli jste, že… vytvořili studenti Komerční komunikace.