Věděli jste, že pouze 28 % studentů se umí vyjádřit?

Ačkoliv díky evaluacím předmětů se zlepší váš čas jejich registrace a zápisu, dokázalo je v zimním semestru 2013 vyplnit jen 28 % z vás. Evaluace nejsou k ničemu! Každá zpětná vazba je důležitá. I učitelé se snaží odstraňovat své chyby a předměty co nejvíce přiblížit studentům. Jenže jak se o svých chybách dozvědět bez zpětné vazby?

Při vyplňování evaluací narazíte na uzavřené otázky, které by měly zkoumat přínosnost předmětu a jeho časovou náročnost. Ale hlavně je zde i kolonka pro vaše slovní hodnocení, připomínky, možné návrhy na změny a zlepšení. Bohužel její vyplnění se často odflákne, nebo na ni student zapomene úplně. Ale právě tato část evaluace je pro učitele tou nejpřínosnější. Právě tady je pro vás prostor, abyste se mohli vyjádřit se svým osobním hodnocením předmětu. Tak se nebojte a napište svůj názor. Učitelé si jej rádi přečtou a budou tak moci přizpůsobit předmět, aby se lépe studoval dalším studentům.

Hodnocení je přínosné jak pro vás, tak i pro učitele. Proto se nebojte posunout výuku na PEFce zase o krok dál – vyplňte evaluaci a ohodnoťte práci učitele i předmět samotný.

Kampaň Věděli jste, že… vytvořili studenti Komerční komunikace.