O spolku SU PEF

Členové Spolku SU PEF (Spolek Studentské unie Provozně ekonomické fakulty Mendelovy univerzity v Brně) se aktivně zapojují do dění na fakultě a každodenně pracují na tom, aby byl pro tebe život na fakultě příznivější. Zabýváme se řadou vzdělávacích a zábavných projektů, na kterých se můžeš odreagovat.

Posláním Spolku SU PEF je šířit dobré jméno fakulty, budovat dobrou pověst studentů a absolventů. Jednou ze složek naší práce je také navazovat spolupráci s firmami a veřejností s cílem poskytování výhod studentům PEF MENDELU. Pořádáme pro tebe různé zábavné, kulturní či sportovní akce a snažíme se ti tak co nejvíce zpříjemnit studentský život.

Pravidelně pořádáme akce jako jsou Prvákoviny, fakultní ples, Půlení, vánoční jarmark, vzdělávací workshopy, cestovatelské přednášky atd. Chceš se i ty přidat k aktivním členům Spolku SU PEF? Napiš na clenstvi@supef.cz a zaregistruj se prostřednictvím tohoto formuláře. Získání členské karty je podmíněno uhrazením jednorázového vstupního poplatku 100 Kč. Přihláška musí být doručena v papírové podobě s podpisem studenta některému ze členů představenstva spolku.

Spolek SU PEF se řídí platnými stanovami.

Máte zájem o spolupráci se spolkem a jste firma nebo jiná organizace? Kontaktujte nás pomocí mailu spoluprace@supef.cz. Jakékoliv otázky na fungování, činnost nebo akce pořádané Spolkem SU PEF můžete směřovat na info@supef.cz. Těšíme se na spolupráci!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>